Kategorie
Aktualności

Folie okienne, lustrzane, antywłamaniowe

Folie okienne – SŁOŃCE I CIEPŁO

Folie słoneczne i folie grzewcze to świetne rozwiązanie, gdy w pomieszczeniu nie ma klimatyzacji lub jej działanie jest niewystarczające. Folie naklejane na okna nie przepuszczają do 80% energii słonecznej i utrzymują chłód w pomieszczeniach nawet przy bardzo wysokich temperaturach zewnętrznych.

Folie Mrozowe

Folie mrozowe  przeznaczone są do matowania okien i ścianek działowych. To świetne rozwiązanie, aby wydzielić przestrzeń lub zapewnić jej prywatność. Folie przeznaczone są do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Reprezentując światowe marki, oferujemy folie najwyższej jakości. Udzielane są długoterminowe gwarancje.

folia mrozowa gliwice
folie mrozowe Gliwice

Oferujemy i przechowujemy najpopularniejsze folie mrozowe.

FOLIE LUSTRZANE

Są to folie, które odbijają mocniejszy obraz źródła światła. Z jednej strony powoduje efekt lustra, gdy obraz odbija się jak prawdziwe lustro i nie jest przezroczysty, a z drugiej strony folia jest przezroczysta. Folia lustrzana pozwala obserwować innych, pozostając niezauważonym.

FOLIE ZE SZKŁA BARWIONEGO

Jest to specjalna, przezroczysta i przepuszczająca światło folia witrażowa. Szeroko stosowany w produkcji reklam świetlnych. Oferujemy szeroki wybór aż 32 kolorów (połysk). Folia znajduje szerokie zastosowanie przy zdobieniu budynków, ścianek działowych, szkła i witraży.

FOLIE OCHRONNE

Stosowany na szkle do ochrony przedmiotów i ludzi przed włamaniem i katastrofą. Okno z folią ochronną przed uderzeniem może pęknąć, ale pozostanie na swoim miejscu i ochroni pomieszczenie przed włamaniem lub ludźmi przed odłamkami szkła.

Folie ochronne do luster są przeznaczone do laminowania luster z tyłu. W przypadku awarii odłamki szkła nie odpadną przy pomocy folii, pozostaną na swoim miejscu, chroniąc tym samym osoby wokół nich przed obrażeniami.

Folie z graffiti i do ochrony powierzchni. W przypadku farby grafitowej folię można łatwo usunąć i wymienić na nową, pozostawiając nienaruszoną powierzchnię. Folia nadaje się szczególnie do samochodów, w przypadku zarysowań uszkodzona jest folia, a nie karoseria.

folia stretch gliwice
Folie ochronne

Ochrona przed bandytami

Najłatwiejszym sposobem na nielegalne wejście do zamkniętej przestrzeni było wybijanie okna. Szyba oferowana przez naszą firmę zatrzyma złodzieja. Szyba pęknie od uderzeń, ale pozostanie w ramie i nie pozwoli złoczyńcy na szybkie wejście do lokalu, zmuszając go do zastanowienia się, co robić dalej. W większości przypadków odpowiedź, którą znajduje, jest prosta – jak najszybciej zniknąć.

Zainstalowanie folii to łatwy sposób na zabezpieczenie domu lub biura przed włamaniem.

Ochrona przed naturalnymi kataklizmami

W przypadku huraganu silny wiatr wnikający przez zbite szkło do wnętrza budynku może częściowo lub całkowicie zniszczyć konstrukcje nośne. Folia ochronna nie tylko chroni przed skaleczeniem odłamkami szkła, ale także zapobiega przedostawaniu się wiatru do wnętrza budynku. W przypadku trzęsienia ziemi ta sama folia zatrzymuje odłamki, minimalizując uszkodzenia wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Folie to wygodna, trwała i co najważniejsze bardziej efektywna alternatywa dla wykuwania okien z desek czy też klejenia szkła na krzyż taśmą klejącą.

Ochrona przed eksplozją

Potężny wybuch bomby powoduje ogromne zniszczenia. Wydawać by się mogło, że stłuczenie szyby jest minimalnie istotną konsekwencją wybuchu. Jednak biorąc pod uwagę, że 1 mkw. szkło rozpada się na ponad 2000 śmiercionośnych odłamków, co sprawia, że ​​tłuczone obrażenia są najczęstszą przyczyną śmierci lub obrażeń.

a może folia zastąpi klimatyzator?

Antygraffiti

Wandalizm to nie tylko frustrująca strata ale i ogromna strata. Można zapobiec ciągłej wymianie okien poplamionych przez miłośników graffiti. Instalując na szkle specjalne folie typu „Antygraffiti” w miejscach działalności ulicznych „malarzy”, można uniknąć wymiany szyby, tzn. Zakładana jest tylko nowa folia.

Szkło z folią zamiast szkła hartowanego

Zamiast wymiany szkła w budynkach, w których montaż szkła hartowanego odbywa się zgodnie z normami, firma może zaproponować tańszą metodę szklenia, spełniającą wymagania normatywne. Rozwiązaniem jest zastosowanie wytrzymałej folii , które zostały przebadane na zgodność z bezpiecznym szkleniem. Testy te zostały przeprowadzone przez amerykańską Komisję ds. Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich (CPSC).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *