Kategorie
Aktualności

producent opakowań , pudła, pudełka kartonowe

Produkujemy opakowania z tektury falistej o różnych konstrukcjach i wymiarach: od małych pudełek na przesyłki po terminale, po duże wkładki meblowe. Idealne do przeprowadzek.

Przetwarzamy tekturę falistą trzy i pięciowarstwową. Do wyboru karton w kolorze brązowym lub białym. Naszymi klientami są małe internetowe firmy handlowe oraz duże fabryki metali, tekstyliów, słodyczy i mebli.

W zależności od potrzeb klienta wykonujemy opakowania w dużych i małych ilościach, o wymiarach standardowych i niestandardowych, wymiarach podanych przez klienta. Dla Państwa wygody prowadzimy również sprzedaż arkuszy tektury falistej oraz materiałów opakowaniowych: taśmy klejącej, folii stretch i folii bąbelkowej.

Jesteśmy ekologiczni – nasze
opakowania są mocne i przyjazne dla środowiska.

Nasza hurtownia opakowań dostarczana produkty do pakowania na terenie całej Polski. Małe zamówienia wysyłamy kurierem ekspresowym, większe – własnym lub wynajętym transportem. Opakowania z tektury falistej nadają się w 100% do recyklingu.

Pudła do pakowania z tektury falistej

Niezastąpiony nowoczesny trend – wszystkie produkty i przedmioty muszą być pakowane. Pudła są często wybierane do pakowania, w którym nawet kruche przedmioty bezpiecznie docierają do celu. Oczywiste jest, że estetyczne opakowanie wyróżnia się w morzu podobnych produktów, łatwiej jest sprzedać dany produkt.

Celem DaborPack Gliwice, Zabrze, Pyskowice, Lubliniec jest oferowanie klientom produktów wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Szeroki asortyment gwarantuje zaspokojenie potrzeb klienta.

Pudła kartonowe – dla łatwiejszego życia

Tradycyjne pudełka z tektury falistej są zwykle wybierane do transportu towarów, przechowywania rzeczy, pakowania przesyłek. Szczególnie często stosowany w dziedzinie logistyki lub przeprowadzek.

Pudła z tektury falistej składają się z trzech lub pięciu warstw tektury.

 • Kartony trójwarstwowe są najczęściej używane do pakowania lekkich, trudnych do złamania przedmiotów. Składa się z dwóch arkuszy papieru i jednego arkusza papieru falistego między nimi.
 • Pudła kartonowe pięciowarstwowe są najczęściej używane do pakowania delikatnych przedmiotów, ponieważ są mocne i nie odkształcają się.

Aby zakupić karton – prosimy o podanie następujących informacji:

 1. Model pudełkowy (w tym przypadku: pudełka kartonowe).
 2. Wymiary pudełka : długość x szerokość x wysokość (miara w milimetrach). Pomiar wymiarowy rozpoczyna się od szerokości powierzchni w kierunku punktu zgięcia.
 3. Liczba wymaganych pudełek (wiedząc o tym, będziemy mogli podać Ci wstępną cenę).
 4. Ilość warstw (oferujemy 3 lub 5 warstw tektury). Jeśli nie wiesz, jakiej tektury wielowarstwowej potrzebujesz – doradzimy.

Produkujemy zarówno duże, jak i małe ilości pudełek kartonowych. O indywidualne konsultacje prosimy zgłaszać się osobiście.

Zalety pudeł kartonowych

Do transportu przedmiotów – pudła do pakowania są nieodzownym pomocnikiem. Jeśli w przeszłości przedmioty były pakowane w torby, piankę i papier, teraz transport i przechowywanie przedmiotów lub towarów jest niewyobrażalne bez kartonów.

 • Pudła kartonowe są przyjazne dla środowiska, więc kupując je nie szkodzisz środowisku.
 • Chronią znajdujące się wewnątrz przedmioty przed zgnieceniem lub wstrząsaniem.
 • Są również odporne na wilgoć, dzięki czemu świetnie nadają się do przechowywania.
 • Są trwałe, dzięki czemu wytrzymują długo, nie łzawią.
 • Pudełka są lekkie, więc głównym ciężarem będą przedmioty w środku.
 • Pudełka do pakowania pomogą Ci wygodnie sklasyfikować towary (przedmioty) i łatwo odkryć, czego szukasz, jeśli to konieczne.
 • Koszt jest niewielki, a korzyści nie do oszacowania .
 • W przypadku wibracji pudełko nie zmienia swojego kształtu.
 • Pudła z tektury falistej wytrzymują nawet upadki, więc po wyrzuceniu pudła znajdujące się w nim przedmioty pozostaną zdrowe.
 • Oferowany jest szeroki wybór rozmiarów. Pudełka mogą być również produkowane w niestandardowych kształtach.
 • Gwarantujemy redukcję inwestycji w opakowania transportowe.
 • Bardzo wygodna technologicznie prezentacja opakowania produktu.

Surowiec, z którego wykonane są pudełka kartonowe, jest szczególnie łatwy w recyklingu. Dzięki temu można nazywać opakowania przyjazne dla środowiska . W naturze rozkładają się również bardzo szybko, więc pozostawianie pudeł na wysypiskach nie zanieczyszcza przyrody (nie zapomnij o sortowaniu!). 

hurtownia kartony folie tasmy
Hurtownia Opakowań – Pyskowice, Zabrze, Gliwice

Profesjonalizm za niską cenę !

Priorytetem naszej firmy jest rozwijanie przyjaznych relacji z klientami oraz zapewnienie długotrwałej współpracy korzystnej dla obu stron.

 • Naszym celem jest zadowolenie każdego klienta, dlatego spełniamy wszystkie, nawet najbardziej wymagające, potrzeby klientów.
 • Oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług, dlatego powiedz nam czego potrzebujesz, a my to zrobimy.
 • Zapewniamy, że dostarczamy solidne, wysokiej jakości i dokładne pudełka, które spełniają najwyższe standardy.
 • Tworzymy relacje z klientami z szacunkiem, uczciwością i elastycznością.
 • Spełniamy warunki nie tylko naszych klientów, ale także naszych pracowników. Aby praca była przyjemnością !
 • 100% gwarancji. Coś się nie podobało, nie lubiło lub nie lubiło? Skontaktuj się z nami natychmiast. Rozwiążemy problem.
 • Reagujemy na zamówienia wyjątkowo szybko, dzięki czemu nie będziesz musiał tracić czasu na czekanie na kartony.

DaborPack to innowacyjna i bardzo elastyczna firma, która nie boi się nowych wyzwań i odważnie testuje nowe pomysły. Jeśli masz przemyślenia i chcesz się z nami podzielić – zapraszam.

Materiały opakowaniowe, folie, taśmy – hurtownia na Śląsku

Aby przechowywanie lub transport towarów był jeszcze bezpieczniejszy , prowadzimy również handel materiałami opakowaniowymi. Wszystkie zwiększają bezpieczeństwo przedmiotu w pudełku, więc możesz nie przeżyć, jeśli będziesz musiał przewozić towary po trudnych drogach.

Taśma klejąca. Konieczne jest uszczelnienie górnej części pudełka kartonowego. Nawet jeśli przedmiot jest ciężki, będzie stał stabilnie na ziemi – uszczelnienie blatu zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo.

Folia stretch. Wykonany jest z poliestru metodą formowania. Odporny na przebicie i rozciągliwy, mocny. Idealny do pakowania rzeczy. Otrzymują wtedy dodatkową ochronę przed odkształceniami.

Tektura falista dwuwarstwowa walcowana. Podobnie jak folia zapewnia dodatkową ochronę. Karton dwuwarstwowy jest dość gruby, więc nawet jeśli przedmiot spadnie na ziemię, nie zostanie uszkodzony.

Folia bąbelkowa. Aby zwiększyć bezpieczeństwo i oddzielić przedmioty od siebie.

W odpowiedzi na “producent opakowań , pudła, pudełka kartonowe”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *