Opakowania z folii stretch są nietoksycznym, pozbawionym smaku, niezanieczyszczającym materiałem opakowaniowym, który chroni środowisko.

Cechy folii stretch

  • Wysoka przezroczystość, brak przebarwień, dobry klej, dobry współczynnik skurczu, dobre właściwości rozciągające, 1 metr może być używany na 3-5 metrach.
  • Nietoksyczna, odporna na rozdarcia, odporna na przebicia, żaroodporna
  • Wodoodporna, odporna na wilgoć, antykorozyjna
  • Jest to folia do owijania palet (folia stretch ) produkowana na zwykłej trójwarstwowej maszynie do wytłaczania, zapewniająca doskonałą ochronę powierzchni pakowanych produktów. Może obniżyć koszty pakowania. Jest łatwa w użyciu i usuwaniu, nadaje się do pakowania produktów na paletach oraz do transportu towarów.

Folia stretch ma szeroki zakres zastosowań, głównie w połączeniu z paletami, do pakowania towarów luźnych i do zastępowania małych pojemników. Ponieważ może obniżyć koszty transportu i pakowania towarów sypkich o ponad 30%, jest szeroko stosowany w transporcie, minerałach, surowcach chemicznych, nawozach, lekach, żywności i papierze, materiałach budowlanych, sprzęcie mechanicznym i elektrycznym, maszynach , tekstyliów, handlu zagranicznego i innego eksportu. 

Folia stretch ( stretch ) – materiał do pakowania różnorodnych towarów i materiałów. Jego cechą jest zdolność rozciągania, co pozwala na całkowite pokrycie różnych produktów.

Elastyczne opakowanie z tworzywa sztucznego służą do pakowania szerokiej gamy produktów ziarnistych, sypkich lub płynnych (słodycze, makarony, ryż, orzeszki ziemne, kawa, zupy, mleko w proszku, mleko w proszku, mleko, sery, ciasta, przekąski, a nawet ogórki konserwowe). 

folia stretch, folia ,cena folia stretch , folia stretch dostawca , folia stretch Gliwice , folia do palet , palety ochrony arkusza , rozciągane folie, folia stretch profesjonalna , Producent folii stretch , folia stretch Polska , folia stretch Pyskowice , folia stretch Katowice , folia stretch Tarnowskie Góry, folia stretch przemysłowa , folia stretch gładka , tania folia , folia stretch do opakowań

Oferujemy szeroką gamę folii stosowanych w standardowych opakowaniach giętkich, a także folie, które służą do wydłużenia okresu przydatności do spożycia produktów, nadają się do recyklingu, recyklingu poużytkowego (PCR) lub kompostowania. Wszystkie nasze opakowania są w pełni dostosowywane do Twoich potrzeb i mogą być produkowane w różnymi wariantach, takimi jak matowe, miękkie w dotyku, błyszczące, punktowe, zdobienie itp.

Przedłużają okres przydatności do spożycia

Oferujemy różnorodne folie, które pomagają przedłużyć trwałość Twoich produktów. Dzięki dodatkowej zdolności do ponownego zamykania możesz zachować świeżość produktu, zmniejszyć ilość odpadów i zapewnić wygodę klienta.

Tworzą barierę dla wilgoci i powietrza

Nasze folie są zaprojektowane tak, aby zapobiegać przedostawaniu się i wydostawaniu się wilgoci i powietrza z opakowania. Zachowają spójność produktu, ograniczają psucie się produktów żywnościowych i zachowają wysoką jakość produktu. 

Nasze folie dostarczamy do firm w miastach: Pyskowice, Zabrze, Gliwice, Katowice, Tarnowskie Góry, Strzelce Opolskie.